Freestyle Kolbenka

kolbenka

Unikátní sportovní hala, nabízející programy pro školní skupiny. Snažíme se změnit postoj dětí k pohybu a sportu, pojďte do toho s námi.

V pražských Vysočanech, která historicky patřila spíše strojírenskému průmyslu a těžké práci, funguje už nějaký ten pátek zcela unikátní projekt Freestyle Kolbenka. Svým názvem navazuje na historii tohoto místa a zároveň dává tušit, že i zde se bude „makat“. Práce u soustruhu a montérek se ale bát nemusíte. Lepší bude vzít si s sebou sportovní oblečení a připravit se na pořádnou dávku endorfinů.

Není totiž mnoho míst, kde byste mohli vyzkoušet tolik různorodých aktivit na jednom místě, jako ve Freestyle Kolbence.

 

Co tam najdete

Čeká tam na vás největší trampolínový park ve střední Evropě, který se svými 27 sportovními trampolínami nadchne skoku-chtivého sportovce všech věkových kategorií. Koho omrzí trampolíny, může vyzkoušet sousedící Freestyle park a jeho skok do jámy plné molitanu. S bezpečným a měkkým dopadem, zde můžete trénovat nejrůznější triky na lyžích, snowboardech, kolečkových bruslích, skateboardech, bmx kolech apod. Poslední, ne však méně zajímavé, jsou lyžařské a snowboardové simulátory Maxxtracks, nabízející možnost celoročního tréninku tohoto převážně zimního sportu. Zalyžovat si zde můžete klidně i během parného léta.

 

                               undefined     undefined (1)

 

Narozeniny i školní výlet

Na hale jsou připraveni i na nejrůznější akce, uspořádat zde můžete třeba nezapomenutelnou oslavu narozenin nebo se sem vydat se svojí třídou za nevšedním a dětmi milovaným sportovním zážitkem. Samozřejmostí jsou nejrůznější příměstské tábory, noční kempy, kurzy apod. Stačí sledovat facebook stránku https://www.facebook.com/freestylekolbenka/ a budete neustále v obraze.

 

Navštivte také web freestylekolbenka.cz.