Wegett

wegett_web

Jsme český výrobce kvalitních sedacích pytlů a vaků.

WEGETT® Sedací pytle, vaky… nás prostě baví.
Doufáme, že budou bavit i
Vás!

Česká značka WEGETT® vznikla v roce 2003 v Brně. Od začátku si zakládáme si na tom, že všechny produkty v naší dílně zpracováváme ručně a používáme pouze kvalitní certifikované materiály od českých výrobců.

Pod značkou WEGETT® dnes najdete pestrou nabídku produktů k posezení či poležení, s krásným originálním designem, který si můžete i sami navrhnout.
Sedací vak si pohodlně
natvarujete podle vlastní fantazie a potřeby, záda v něm nebolí, naopak, vytvoří ideální oporu svalům, abyste mohli řádně wegettit.

Jako náplň vaků používáme speciální odolné polystyrenové kuličky, které se Vám jen tak nesesedí. Kvalitní potahy s trojitými švy zajistí dlouhou životnost vaku, ale také jeho snadnou údržbu. Při běžném ušpinění stačí utřít vlhkým hadříkem, při silném znečištění doporučujeme umýt vysokotlakým čističem (vapkou) a je možné i praní v pračce na 30°C (šetrný program).

Fakta jsou fajn, ale už jste se do našeho vaku někdy zkusili posadit? Protože to je teprve ten pravý wegett….sice se Vám z něho už asi nebude chtít vstávat, ale to nevadí, protože v našem novém showroomu v  Brně máme otevřeno až do 19 hodin, tak přijďte posedět, uvaříme Vám k tomu dobrou kávu…těšíme se, že budete wegettit s námi.

Váš WEGETT®

Nebo nás navštivte na wegett.cz.